Ośrodek Szkolenia i Usług Lotniczych w Watorowie założony w 1992 roku, kiedy to Adriana S.A. stworzyła swój specjalny Wydział Lotniczy.

Profesjonalny i certyfikowany zgodnie z wymogami PART-FCL Zatwierdzony Ośrodek Szkolenia “Adriana Aviation” dysponuje już znaczącą, nowocześnie wyposażoną bazą szkoleniową z funkcjonalnym zapleczem socjalnym dla uczestników szkoleń i pasażerów, kompleksem hotelowym i wreszcie znakomitym zespołem przygotowującym pilotów do rozmaitych licencji i uprawnień.

Kadra ośrodka to grupa doskonale wykwalifikowanych pilotów, instruktorów i techników, którzy potrafią nie tylko profesjonalnie szkolić, ale także wpajać uczestnikom zajęć szacunek dla najpiękniejszych lotniczych tradycji.

Malowniczo położone lądowisko, z którego rozciąga się widok na Pradolinę Dolnej Wisły.
Zabytkowe Chełmno i atrakcyjny krajobraz całej Ziemi Chełmińskiej przyciągnęły też wielu chętnych do odbywania lotów widokowych, wykonywania zdjęć z powietrza i uczestnictwa w najróżniejszych imprezach turystyczno-rekreacyjnych.

www.ftoadriana.com.pl

Marka Oris to znany producent szwajcarskich zegarków o ponad 100-letniej tradycji. Oris oferuje swoim klientom jedynie najlepszej jakości oryginalne szwajcarskie zegarki. Cechą charakterystyczną marki jest posiadanie w swojej ofercie tylko zegarków napędzanych mechanicznie.

Marka Oris zdobyła światowe uznanie dzięki stosowaniu w swoich produktach unikalnych rozwiązań, takich jak mechaniczny pomiar głębokości nurkowania, mechaniczny głębokościomierz oraz rekordowa dziesięciodniowa rezerwa chodu w kalibrze 110.

W ofercie są cztery kolekcje zegarków w tym seria Aviation. Od 2015 roku marka Oris współpracuje z GA ŻELAZNY tworząc limitowane edycje zegarków z czerwonym samolotem na tarczy i logo grupy na kopercie.

www.oris.ch

Jeden z największych producentów opakowań w Polsce współpracujący m.in. z IKEA, UNILEVER i NESTLE. Firma wielokrotnie nagradzana za innowacyjność i rozwiązania przyjazne dla środowiska.

 Aktualna oferta produkcyjna obejmuje: standardowe opakowania z tektury falistej, opakowania klapowe z nadrukiem flekso, opakowania fasonowe, wykrawane z nadrukiem flekso, offset, produkty niestandardowe: POS-y czyli standy ekspozycyjne, opakowania typu display, tekturę falistą trzy- i pięciowarstwową w arkuszach.

Firma oferuje również usługi projektowania i doradztwo w zakresie doboru opakowań.

“Elastyczność i wysoka zdolność adaptacyjna do zmieniających się warunków rynkowych są źródłem sukcesu firmy. Stabilny, sprawdzony zespół dostawców to kolejny silny fundament, na którym budujemy nasze standardy jakościowe i relacje z naszymi klientami.

Dostawców wybieramy najlepszych, co do których mamy największe zaufanie. Jednocześnie utrzymujemy bezpieczny zapas surowców dla zapewnienia ciągłości naszej produkcji.”

www.tfp.com.pl

Klub sportowy w Poznaniu  od wielu lat odpowiedzialny za kondycje fizyczną członków Gupy akrobacyjnej ŻELAZNY.

 “To czym się dzielimy i co nas odróżnia to człowiek z doświadczeniem – kilkanaście dyscyplin sportu, kilkanaście przeszkolonych korporacji, kilkadziesiąt tysięcy dzieci, kilkaset obozów sportowych, kilka tysięcy godzin indywidualnych konsultacji, praca z olimpijczykami, nieskończenie kreatywnymi i twórczymi dziećmi – stworzyły unikalną bazę ok. 4 500 ćwiczeń, którymi się dzielimy. Nasze doświadczenie dla Państwa jest po to, żeby każdy świadomie czerpał ze swojej fizyczności i świadomie wpływał na swoje lepsze życie.”

www.cityzenklub.pl

Wyłączny dystrybutor GoPro, Skullcandy i Aftershokz w Polsce.

“Już od 2010 roku zaopatrujemy sklepy detaliczne w najnowocześniejszy sprzęt GoPro. W naszej ofercie znajdują się również produkty Skullcandy oraz Aftershokz. Co ważne, jesteśmy ich oficjalnym oraz wyłącznym dystrybutorem w Polsce – dzięki temu kupując u nas, zyskujesz niezwykle sprawną obsługę gwarancyjną.”

www.omtgroup.pl